Archiv kulturní akce 2012

Adventní koncert 2012

Dne 9.12.2012 se uskutečnilo od 15:00 hodin v kostle sv. Bartoloměje hudební vystoupení souboru Musica per Legni. Zazněli i tradiční vánoční koledy. Po koncertu bylo připraveno malé občerstvení u Lišku, kde se také mohli účastníci koncertu trochu ohřát. Koncert byl v pořadí druhý, třídílná série začala 2.12. v kostele sv. Josefa v Dubenci a končila 16.12. v kostele nanebevzetí pany Marie na Chotěborkách.
Fotografie naleznete v zde...

 


Lanžovská lávka 2012

    Dne 4.8.2012 se tradičně uskutečnila o letošních prázdninách Lanžovská lávka v Kempu. Soutěž byla zahájena ve 13:00 hodin u velkého bazénu v areálu za krásného letního počasí. Ozvučení s příjemnou hudbou zajistil jako v loňském roce pan Hrnčíř a celou akcí skvěle provázel náš moderátor Martin Antonín. Sponzorem akce byla Obec, pan Martin Pospíšil - autodoprava Jaroměř (úhrada za večerní vystoupení kapely).
Soutěžilo se ve třech disciplínách: jízdě na kole, jízdě s kolečkem a v běhu, v kategoriích do 12 let, do 18 let a dospělí. Výhercům ve všech disciplinách byly na závěr předány ceny. Pro všechny účastníky bylo zajištěno občerstvení, o které se postarala paní provozní kempu.
Tradiční lávka byla zakončena kolem 19. hodiny, kdy dorazila do kempu živá hudba, která pokračovala v zábavě do pozdních večerních hodin pro přítomné návštěvníky celé akce a ubytované návštěvníky ve stanech a chatkách.
    Obec touto cestou chce poděkovat všem zúčastněným, sponzorům a hlavně občanům a členům hasičského sboru, kteří se na celé akci podíleli.
Fotografie naleznete v zde...
 
Mezinárodní den dětí
    Dne 2.6.2012 se uskutečnil v areálu sportovně turistického zařízení v Lanžově Mezinárodní den dětí. Jako v loňském roce, tak i letos čekalo na děti několik soutěží. Z počátku se počasí moc nevydařilo, ale později se na všechny účastníky pousmálo sluníčko. Děti i dospělí si mohli vyzkoušet svojí zručnost u stánku s keramikou, kde manželé Liškovi dali možnost všem si vyzkoušet malbu na připravené keramické tvary a svoje vlastní výtvory (barevné keramické magnetky) dali pro zúčastněné děti jako pozornost. Paní Pavlíčková se dala do malování obličejů jak dětí tak i dospělých a sklidila tím velký úspěch, jak sami můžete posoudit na fotografiích. Za snahu a účast byli všechny zúčastněné děti odměněny. Občerstvení zajistila provozní kiosku, včetně grilované kýty. Soutěžící byli po ukončení akce slosováni. Výhry pro ně připravila provozní, obec Lanžov a starostka.
Fotografie naleznete v zde...
 
Vítání občánků 
    Dne 28.4.2012 se uskutečnilo vítání občánků. Rodiče, nové občánky, kteří přišli na svět od října 2011 do března 2012 i jejich rodinné příslušníky a ostatní zúčastněné přivítala starostka obce. Přivítala 5 dětí, čtyři děvčátka a jednoho chlapce. 
    Kulturní vložkou byl jako v loňském roce program dětí mateřské školy v Lanžově, za jehož přípravu velice děkujeme paní ředitelce a zúčastněným dětem za snahu a bezprostřednost při vystupování.
    Maminkám předala paní starostka kytičku a upomínkový list. Upomínkové předměty z keramiky pro tento významný den obci pro nové občánky darovala paní Blanka Moravcová, které patří velký dík. Poděkování patří Kateřině Pavlíčkové za přípravu akce i paní Martině Fortelkové, která pomohla s organizací k zdárnému průběhu celého odpoledne.

Fotografie naleznete v zde...


... zpět

TOPlist